Av.Can TEKİN

''ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR.''

Ziyaretçi Defteri


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Dolum Makinası (30/05/2019 13:25)
Konu : Başarılar
Mesaj : Genç ve dinamik ekibinizle başarılı olacağınıza inancım sonsuzdur. Hukuk büronuzun ülkemize, yargı camiasına ve adalet arayanlara hayırlı olmasını dilerim. www.sividolummakinasi.com
Yakup Değirmencioğlu (30/04/2019 23:42)
Konu : Teşekkürler
Mesaj : Bilgilendirici makaleleriniz için sizlere teşekkür ederiz. izniniz olursa <a href="https://www.menemenhaber.com.tr" rel="dofollow" title="Menemen Haber">Menemen Haber</a> ve <a href="https://www.menemenhaber.com.tr" rel="dofollow" title="Menemenin sesi">Menemenin Sesi</a> olarak haberlerinizi yapmak isteriz İzmir Menemen Haberler den Yakup.
ulkecell (19/10/2018 17:01)
Konu : Teşekkür Bildirimi
Mesaj : Böyle güzel bir yazı için iftiharlarımızı sunarız, sürekli olarak sitenizi ziyaret edip diğer yazılarınızıda okumaktan mutluluk ve keyif duyuyor olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu güzel ve önemli bir site için emeği geçen herkese <a href="https://www.ulkecell.com" rel="dofollow" title="instagram takipçi">instagram takipçi</a> Firması olarak teşekkür ediyoruz.
Ramazan Özdemir (24/12/2016 00:10)
Konu : Teşekkürüm var.
Mesaj : Böyle güzel bir yazı için iftiharlarımızı sunarız, sürekli olarak sitenizi ziyaret edip diğer yazılarınızıda okumaktan mutluluk ve keyif duyuyor olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu güzel ve önemli bir site için emeği geçen herkese <a href="https://www.nettacompany.com.tr/ankara-evden-eve-nakliyat.html" rel="dofollow" title="ankara evden eve nakliyat">ankara evden eve nakliyat</a> Firması olarak teşekkür ediyoruz. Zamaman zaman ziyaretlerimizi gerçekleştiriyor ve minnat sevinçlerimizi sizlerle paylaşıyoruz. <a href="https://www.ankaraprofesyonelnakliyat.com" rel="dofollow" title="ankara evden eve nakliyat">ankara evden eve nakliyat</a> ekibi olarak daima sizlerin paylaşımlarınızı okuyacağımız için çok mutluyuz. Ayrıca Yazınısı Google+ Profilimizde ve gerkeli sosyal hesaplarımızda paylaştık. Kontrolünü yapabilirsiniz. Sürekli ve güncel olarak sizlerin yazılarınızı paylaşımda bulunmaktan ayrıca mutluluk duyuyoruz.
Takvim
Saat